Відділення інтенсивної терапії загального профілю

Кузін Ігор Анатолійович

Завідувач відділенням

Лікар вищої кваліфікаційної категорії з анестезіології [...]

Онос Марія Анатоліївна

сестра медична старша

Для покращення надання медичної та консультативної допомоги  пацієнтам обласної лікарні при критичних станах будь-якої етіології на базі відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації у 2014 року  створено відділення інтенсивної терапії загального профіля (далі ВІТЗП) на 12 ліжок, де цілодобово надається  висококваліфікована медична допомога хворим з усієї області.

Провідним напрямком роботи у відділенні є допомога пацієнтам з різною патологією в стані декомпенсації.

У відділення госпіталізуються хворі на опікову хворобу в різних стадіях, гострі і хронічні порушення мозкового кровообігу, нейроінфекцію, декомпенсовані та ускладнені форми цукрового діабету, гнійно-септичні ускладнення, гостру та хронічну серцеву та дихальну  недостатності, патологію печінки.

У відділенні використовуються всі сучасні методи інтенсивної інфузійно-трансфузійної, антибактеріальної терапії, дихальної та нутритивної підтримки хворих. Широко застосовується мембранний плазмоферез та внутрішньосудинне лазерне опромінення крові.

Лікування та діагностика проходять під постійним контролем життєвоважливих функцій організму сучасною слідкуючою апаратурою

Вовк Яна Володимирівна

Лікар-анестезіолог

Ірха Віталія Олексіївна

Лікар-анестезіолог

Дятел Олександр Михайлович

Лікар-анестезіолог

вища категорія з анестезіології [...]

Крепосна Марія Юріївна

Лікар-анестезіолог